INWESTYCJA
W SERCU MIASTA | PASJA | PASYWNOŚĆ | LUKSUS


Marzy Ci się mieszkanie w sercu miasta, a zarazem w otoczeniu kojącej zieleni? Wyobraź sobie spokojne poranki spędzone na przestronnym tarasie, poczuj zapach świeżego powietrza o poranku, ciesz się szumem pobliskiej rzeki...
Teraz takie miejsce może stać się Twoim domem…

W samym sercu Olsztyna stworzyliśmy Łyna Park – przestrzeń łączącą w sobie to, co najpiękniejsze w naturze, z nowoczesnym i luksusowym designem. Łyna Park to inwestycja jedyna w swoim rodzaju. Projekt został stworzony przez pasjonatów budownictwa ekologicznego i energooszczędnego, wizjonerów i designerów. To dzieło, które powstało z wiedzy, pasji i zaangażowania jego twórców.Łyna Park to miejsce wyjątkowe pod względem wzornictwa, funkcjonalności i integracji z przestrzenią miejską. Do jego budowy wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały i surowce. Oddajemy do Twojej dyspozycji budynek wyposażony w inteligentne rozwiązania, zapewniający najwyższy komfort życia i równowagę z otoczeniem.

Łyna Park usytuowany jest na skarpie, w malowniczym parku, na wprost olsztyńskiego zamku, tuż obok rzeki Łyny. Z okien apartamentów rozciąga się wielobarwny widok na zabytkową olsztyńską starówkę.

W naszej ofercie znajdują się luksusowe, panoramiczne apartamenty przekraczające 200 m2, usytuowane na osobnych piętrach, by zapewnić ich mieszkańcom absolutną prywatność. Do wyboru są również dwupoziomowe, przestronne apartamenty liczące 150 m2, a także mniejsze, jednopoziomowe, liczące od 45 m2 do 100 m2.